Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Kroegentocht – Groep 1

november 6 @ 16:30 - 23:30

Sluit de dag af tijdens het borreluur met een kroegentocht langs twee locaties in het centrum van Hoorn. Geniet eerst van flamenco door Abdel onder het genot van een drankje en een hapje in de Beiaard. Ga daarna voor een tweede ronde naar Het Huis Verloren om te luisteren naar pakkende tangomuziek door het Tango Aliado Kwartet.  

Vrijdag 6 november om 16.30 en 17.45 uur
De Beiaard
Kerkplein 3
Kaarten € 35,- (incl. in totaal 2 drankjes en 4 hapjes)  

 

Abdel werd geboren in 1985 in Rabat, en tijdens zijn leven geïnspireerd door zijn vader, een journalist, schrijver en schilder.

Zijn eerste passie was zingen. Op 17-jarige leeftijd raakte hij voor het eerst de Spaanse gitaar aan.
Vanaf dat moment begon zijn mooie muzikale reis…
Abdel is een van de weinige artiesten die flamencogitaar meesterlijk combineert met wereldmuziek, en zo een warme, uitnodigende klank creëert.

Zijn zachte gitaarspel en stem roepen een kalme sfeer op en laten luisteraars met onvergetelijke herinneringen achter. Zijn brede repertoire neemt je mee op een prachtige muzikale reis, met invloeden van onder andere Gipsy Kings, Buena Vista Social Club, Frank  Sinatra en Paco de Lucía.

 

Tickets |

Gegevens

Locatie

  • Eet- en Bierencafé de Beiaard
  • Kerkplein 3
    Hoorn, Noord-Holland 1621 CX Netherlands
    + Google Maps
  • Telefoon +31229218976